II ETAP konkursu na stanowisko urzędnicze stażysty w Prokuraturze Rejonowej w Limanowej

Lista osób dopuszczonych do II etapu konkursu na stanowisko urzędnicze stażysty w Prokuraturze Rejonowej w Limanowej

1. Florek Małgorzata
2. Florek Joanna
3. Korecki Mariusz
4. Buchman Marzena
5. Szewczyk Monika
6. Zboś Małgorzata
7. Dutka Ewa
8. Senderska Elżbieta
9. Piwowar Renata
10. Polańska Justyna
11. Rapacz Dorota
12. Wojnarowska Katarzyna
13. Mrózek Maria
14. Bukowiec Wojciech
15. Pietrzak Monika
16. Graca Joanna
17. Kunicka Aneta
18. Potoniec Justyna
19. Bukowiec Iwona
20. Skrzekut Beata
21. Kubatek Beata
22. Rosiek Aneta
23. Sułkowska Małgorzata
24. Kasińska Joanna
25. Nieckula Ewa
26. Golonka Maria
27. Matras Joanna
28. Ptaszek Łucja
29. Gawron Marta
30. Kołodziej Urszula
31. Załubska Maria
32. Sołtys Aneta
33. Krupa Gabriela
34. Lulek Joanna
35. Popiół Mariusz
36. Kwiatkowska Beata
37. Dudek Jadwiga
38. Zoń Sabina
39. Hejmej Grażyna
40. Kęska Katarzyna
41. Żelasko Dorota
42. Postrożny Sławomir
43. Twaróg Bogumiła
44. Pazdan Iwona
45. Golonka Anna


Równocześnie informuję, iż drugi etap konkursu odbędzie się w dniach 30 marca 2009, 7 kwietnia 2009r. i 9 kwietnia 2009r. w sali nr 310 w siedzibie Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 56a.

W dniu 30 marca 2009r.
1. Florek Małgorzata - godz. 9.00
2. Florek Joanna - godz. 9.00
3. Korecki Mariusz - godz. 9.00
4. Buchman Marzena - godz. 9.00
5. Szewczyk Monika - godz. 10.30
6. Zboś Małgorzata - godz. 10.30
7. Dutka Ewa - godz. 10.30
8. Senderska Elżbieta - godz. 10.30
9. Piwowar Renata - godz. 12.00
10. Polańska Justyna - godz. 12.00
11. Rapacz Dorota - godz. 12.00
12. Wojnarowska Katarzyna - godz. 12.00
13. Mrózek Maria - godz. 13.30
14. Bukowiec Wojciech - godz. 13.30
15. Pietrzak Monika - godz. 13.30
16. Graca Joanna - godz. 13.30

W dniu 7 kwietnia 2009r.
17. Kunicka Aneta - godz. 9.00
18. Potoniec Justyna - godz. 9.00
19. Bukowiec Iwona - godz. 9.00
20. Skrzekut Beata - godz. 9.00
21. Kubatek Beata - godz. 10,30
22. Rosiek Aneta - godz. 10.30
23. Sułkowska Małgorzata - godz. 10.3 0
24. Kasińska Joanna - godz. 10.30
25. Nieckula Ewa - godz.12.00
26. Golonka Maria - godz.12.00
27. Matras Joanna -godz.12.00
28. Ptaszek Łucja - godz.12.00
29. Gawron Marta - godz. 13.30
30. Kołodziej Urszula - godz. 13.30
31. Załubska Maria - godz. 13.30
32. Sołtys Aneta - godz.13.30

W dniu 9 kwietnia 2009r.
33. Krupa Gabriela - godz. 9.00
34. Lulek Joanna - godz. 9.00
35. Popiół Mariusz - godz. 9.00
36. Kwiatkowska Beata - godz. 9.00
37. Dudek Jadwiga - godz. 10.30
38. Zoń Sabina - godz. 10.30
39. Hejmej Grażyna - godz. 10.30
40. Kęska Katarzyna - godz. 10.30
41. Żelasko Dorota - godz. 12.00
42. Postrożny Sławomir - godz. 12.00
43. Twaróg Bogumiła - godz. 12.00
44. Pazdan Iwona - godz. 12.00
45. Golonka Anna - godz. 13.30


Nowy Sącz, dnia 18.03.2009r.

Sekretarz Komisji
Danuta Kruczek

(pełny tekst ogłoszenia ...)

Utworzono: 2009-03-18 godz: 00:00:00

Archiwum wszystkich ogłoszeń